منو
سبد خرید

بلاگ

18 Apr بررسی علل خرابی کیت کلاچ
spotamotor 0 503
 بررسی علل خرابی کیت کلاچعیوب ظاهری  سایش سر پره های خورشیدیگير كردن بلبرينگ آزآدسازي و خرآبي بلبرينگ آزآدسازي, تنظيم نادرست سيسستم آزآد..
15 Apr عملکرد سيستم کلاچ و راهنمای عيب يابی
spotamotor 0 235
 آموزش عملکرد سیستم کلاچ و راهنمای عيب يابیکلاچ وسيله اي است كه با محكم در برگرفتن قطعه اى ديگر، انتقال دهنده مكانيزم حركت می باشد.بوده و برحسب نو..
14 Apr ایراد خط سر سیلندر تولید مونتاژ موتور سازی
spotamotor 0 257
     ایراد خط سر سیلندر مونتاژ موتورسازیعوامل کلی خطا در خطوط تولید نیرویی انسانیچرخش کاریکه شامل  یک سری مزایا مانند عدم وابس..
07 Jan فیلتر بنزین
spotamotor 0 282
فیلتر بنزین فیلتر بنزین( فیلتر سوخت) خودرو چیست؟فیلتر بنزین یک قطعه مصرفی برای انجام عمل صافی بنزین می باشد. از آنجا که همواره به دلیل کثیفی و ف..
26 Dec فیلتر روغن
spotamotor 0 300
نکاتی در مورد فیلتر روغن خودرو فیلتر روغن یک قطعه استوانه ای شکل که بدنه ی این استوانه از شیار های کاغذی تشکیل شده وهدف استفاده از فیلتر روغن جلوگیر..
17 Dec پیچ ضد سرقت
spotamotor 0 501
پیچ ضد سرقت چیست؟به منظور جلوگیری از سرقت چرخ ها ی خودرو خود باید یک سری تمهیداتی را در نظر بگیرید که بهترین آنها استفاده از پیچ و مهره ضد سرقت می ب..
17 Dec پیستون و رینگ
spotamotor 1 272
پیستون رینگ یا رینگ پیستون چیست؟پیستون قطعه اصلی خودرو است. پیستون درمکانیزم های خودرو بخشی متحرک است که در داخل سیلندر (فضایی استوانه ای که پیستون ..
17 Dec تسمه تایم
spotamotor 0 783
تسمه تایم چیست؟تسمه تایم یا تسمه تایمینگ یک قطعه از جنس پلاستیک و رابر خاصی می باشد.تسمه ها برحسب استفاده با گامها و پروفیل دندانه های مختلف و جنس..
17 Dec مکمل سوخت
spotamotor 0 315
در مورد مکمل سوخت چه می دانید؟مکمل سوخت برای استفاده در موتورهای بنزینی و دیزلی تولید شده.که با هدف های متفاوت همچون تمیز کردن سیستم انژکتور,حذف آ..
17 Dec رینگ خودرو
spotamotor 0 363
رینگ خودرو چیست؟یک ساختار فلزی دایره ای شکل که دارای پره های  متعدد با توجه به مدل آن است که لاستیک تایر دور آن را احاطه می کند. رینگ خودرو گفته می ..
17 Dec واشر سر سیلندر
spotamotor 0 311
واشر سر سیلندر چیست؟واشر سرسیلندر یک قطعه یدکی خودرو  می باشد که از ورقه های فلز نرم و پنبه نسوز ساخته شدهو دارای لایه های مختلف است یک لایه از آ..
17 Dec درمورد صفحه کلاچ
spotamotor 0 179
صفحه  کلاچ چیست؟صفحه کلاچ یا دیسک صفحه و نام دیگر آن کیت کلاچ  یک قطعه نسبتا دایره ای شکل  وسنگین  است.و در قسمت جلوبندی موتور خودرو قرار می گیرد ..
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر ناموجود است لطفا فیلدهای زیر را پر نمایید به محض اینکه محصول مورد نظر موجود شد به شما اطلاع داده می شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر ناموجود است لطفا فیلدهای زیر را پر نمایید به محض اینکه محصول مورد نظر موجود شد به شما اطلاع داده می شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات