منو
سبد خرید

لوازم یدکی جلوبندی و ترمز پژو پارس

لوازم یدکی جلوبندی و ترمز پژو پارس
برند: دیامکس مدل: N08719
دیسک ترمز چرخ عقب، مناسب برای خودرو دنا بوده و جزو لوازم یدکی مصرفی در خودرو است. دیسک ترمز به واسطه درگیر شدن بالنت ترمز، چرخ خودرو را از حرکت باز می دارد و خودرو را متوقف می کند. می توان گفت که دیسک ترمز و لنت ترمز باهم باعث توقفحرکت چرخ خودرو می شوند. دیسک ترمز از آهن&nbs..
990,000 تومان
برند: کروز مدل: CR400720
سنسور ترمز ABS عقب سمند سمت چپ | خرید سنسور ترمز ABS یکی از مواردی است که شاید تا کنون برای شما نیز پیش آمده باشد. ترمز ضد قفل درحقیقت نوعی سیستم ترمز پیشرفته می باشد که در خودروهای جدید مشاهده می ‌شود و نقش مهم و اساسی در ایمنی ایفا می‌ نماید.این محصول همچنین در زمانی که ران..
146,000 تومان
مدل: 1460100419
لنت ترمز عقب 405 -سمند-پرشیا-با موتور XU7-تکستار  | هنگامی که حییوانی جلوی خودروی شما میدود، شما خیلی راحت می توانید از سیستم ترمزماشین خود استفاده کرده و مانع از وقوع اتفاقات ناگوار شوید.  لنت های ترمز یک قسمت اصلی از سیستم ترمز هستند زیرا آنها فشار و اصطکاک را..
800,000 تومان
بلبرینگ ژامبون عقب پژو 405 -سمند-پارس -ایساکو بلبرینگ ژامبون عقب پژو 405 -سمند-پارس -ایساکو
ناموجود
مدل: ایساکو
بلبرینگ داخلی بازویی عقب یا همان بلبرینگ ژامبون بزرگ، از جمله بلبرینگ های خودرویی است، که کاسه چرخ خودرو را به اکسلمتصل می‌کند. در واقع چرخ خودرو در پی اتصال به ژامبون، به چرخش نیاز دارد، که بدین منظور از بلبرینگ ژامبون استفاده می شود. در صورت خرابی بلبرینگ ژامبون، به دیگر قسم..
81,000 تومان
بوستر ترمز 9 اینچ کروز مناسب برای 405-سمند-پارس بوستر ترمز 9 اینچ کروز مناسب برای 405-سمند-پارس
ناموجود
برند: کروز مدل: کروز
بوستر ترمز کروز  مناسب برای 405-سمند-پارس | بوستر ترمز کروز ساخت کشور ایران بوده و  برای خودرو های سمند -405 -پژو پارسبا موتور xu7 قابل استفاده می باشد. بوستر یکی از اجزای سیستم ترمز است. البته این قطعه تنها در سیستم ترمز‌های دیسکی به کارمی&zwnj..
2,800,000 تومان
لنت ترمز جلو  پژو 405-سمند-پژو پارس  اصل FEREDO لنت ترمز جلو  پژو 405-سمند-پژو پارس  اصل FEREDO
ناموجود
مدل: fdb540
برای اینکه راننده خودرو بتواند در مواقع مورد نیاز سرعت خودرو را کاهش داده و آن را متوفق کند، از سیستم ترمز در جلو و عقب خودرو استفادهمی‌شود. برای کاهش سرعت باید نیروی مخالف با حرکت دیسک چرخ خودرو به نحوی تولید شود. این نیرو با قرار گرفتن لنت به کار رفته در سیستم ترمز برروی دیسک ترمز ا..
400,000 تومان
لنت ترمز جلو تکستار 405  از نوع دیسکی با سیم برند ایساکو لنت ترمز جلو تکستار 405  از نوع دیسکی با سیم برند ایساکو
ناموجود
مدل: 1620100735
در مورد تکستار و لنت ترمز های ایساکو کمی بدانیم:تکستار نزدیک به یکصد سال است که تکستار تامین کننده پیشرو در تجهیزات ترمز اورجینال برای تولید کنندگان خودرو در جهان است؛ به طوریکه  نامتکستار معادل با نام محصولات برتر در زمینه لنت ترمز شده است .ویژگی این محصو..
390,000 تومان
لنت ترمز عقب پارس ELX اصل آلمان برند TRW لنت ترمز عقب پارس ELX اصل آلمان برند TRW
ناموجود
مدل: GDB 823
همانطور که اشاره شده، لنت به عنوان قطعات مهم در خودرو شناخته می‌شود. خرابی لنت، موجب ایجاد خسارت‌های جانی و مالی فراوانی شده که بایدنسبت به تعویض آن اقدام کنید.در غیراینصورت، خودرو به خوبی ترمز نکرده و مسافت طولانی را طی می‌کند. لنت عقب خودرو نیز درصورت خرابی، باید سریعا تعوی..
239,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر ناموجود است لطفا فیلدهای زیر را پر نمایید به محض اینکه محصول مورد نظر موجود شد به شما اطلاع داده می شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات

این محصول در حال حاضر ناموجود است لطفا فیلدهای زیر را پر نمایید به محض اینکه محصول مورد نظر موجود شد به شما اطلاع داده می شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات